Vertybės

Finnfoam vertybės

 

1. Kokybė

Aukšta kokybė atsispindi ne tik mūsų produktų kokybėje, bet ir darbe, kurį dirbame. Darbe, kuriuo galime didžiuotis. Finnfoam produktai yra pažymėti CE ženklu, jų kokybė yra nuolat stebima. Mūsų įmonė taip pat turi vidaus kokybės kontrolės sistemą.

2. Efektyvumas

Savo darbą atliekame efektyviai. Dideli įrengimai, automatizuota gamyba ir mūsų sugebėjimai leidžia įgyvendinti lanksčius, ekonomiškus ir ilgalaikius veiksmus, kure gali būti įvertinti greitu pristatymu, prieinamomis kainomis ir ilgalaikiais santykiais su klientais.

3. Paslaugų kokybė

Visu statybos proceso metu padedame savo klientams rasti labiausiai tinkančius ir ekonomiškus sprendimus. Mes tikime, kad patenkintas klientas yra geriausias įvertinimas.

4. Vystymas

Mes nuolatos vykdom ilgalaikę produkto savybių, gamybos technologijos ir organizavimo plėtrą tam, kad išsaugotume lyderio pozicijas rinkoje. Be to, mes nuolat kuriame naujus, veiksmingesnius ir ekonomiškai efektyvius konstrukcinius sprendimus, kad mūsų klientai būtų dar labiau patenkinti.

5. Atsakomybė

Mes rūpinamės aplinka ir prisiimame atsakomybę prieš savo darbuotojus, suprantame savo pareigą visuomenėje. Pavyzdžiui, Finnfoam Oy 2011 metais gavo aplinkosaugos apdovanojimą už ilgalaikes ir sėkmingas pastangas siekiant pagerinti energijos vartojimo efektyvumą. Darbų sauga mums taip pat labai svarbi.

6. Sąžiningumas

Visose savo veiklose esame sąžiningi ir nedaliname tuščių pažadų.

Lithuanian