Sprendimai | Pogrindžio šiltinimas

Pogrindžio šiltinimas

Pogrindžio šiltinimo privalumai

  • Greitas ir paprastas montavimas. Finnfoam K600 plokštės skirtos montuoti į 600 mm tarpą tarp sijų, atstoja tvirtą grindų pagrindą.
  • Sandari izoliacija. Sumontavus Finnfoam šilumos izoliacijos plokštes, jos kartu atstoja ir vėjo bei garų izoliaciją.
  • Atsparumas drėgmei. Dėl plokščių uždarų porų struktūros į jas nepatenka drėgmė, todėl medžiaga greit džiūsta ir ant jos nesusidaro pelėsis.
  • Tvirtumas, atsparumas. Tvirta Finnfoam plokštė panaudojama sukuriant paprastą, greitai montuojamą, patikimą pogrindžio perdangos konstrukciją.
Aprašymas

1. Finnfoam FL-K600 plokštės; 2. Medinė sija 50×125 mm, 600 mm žings.; 3. Vėdinamas pogrindis; 4. Medinis tašas 50×20 mm; 5. Grindų danga; 6. Paklotas.

Vėdinimas po grindų konstrukcija leidžia kontroliuoti drėgmę. Tokia konstrukcija dažniausiai naudojama karkasiniuose pastatuose, puikiai tinka ir pasyviems pastatams. Finnfoam plokštė K600 pagreitina ir supaprastina pogrindžio izoliacijos įrengimą.

Šio tipo plokštės specialiai skirtos vėdinamiems pogrindžiams. Šios plokštės yra 210 ir 140 mm storio, skirtos montuoti tarp sijų, kai tarpas tarp jų yra 600 mm (±10 mm). Plokštės tvirtos, todėl jomis galima vaikščioti ir ant jų statyti baldus – plokštės atlaiko visas gyvenamojo pastato apkrovas.

Didelis Finnfoam K600 plokščių privalumas yra paprastesnė konstrukcija ir įrengimo greitis – kuo mažiau sudedamųjų dalių, tuo mažesnė defektų ir klaidų tikimybė. Vienu metu per kelias minutes sumontuojama ir šilumos izoliacija, ir apsauga nuo vėjo, garų barjeras, tvirta bei vientisa grindų konstrukcija, ir pagrindas betonui lieti.

Ant Finnfoam izoliacinių plokščių paklojus armatūros tinklą, galima montuoti grindinio šildymo vamzdžius.

Finnfoam izoliacinės plokštės nepraleidžia drėgmės ir greitai išdžiūsta – tai užtikrina jų uždarų porų struktūra. Dėl to itin maža tikimybė, kad atsiras ir pelėsis. Vidinės plokščių siūlės yra užsandarinamos poliuretano (PU) putomis.

Didelis Finnfoam plokščių atsparumas spaudimui ir standumas padeda lengviau įrengti perdangų konstrukcijas. Kadangi Finnfoam šios plokštės atsparios vandeniui, jas galima sukloti dar prieš statant sienas ir dengiant stogą. Krituliai ir susikaupusi drėgmė neturi jokios įtakos plokščių savybėms.

Video
Montavimas

Naudojant Finnfoam termoizoliacines plokštės FL-K600 ir FI-K600 įrengiamas vėdinamas pogrindis ant medinių sijų, tarpas tarp kurių turi būti 600 mm (±10 mm) tarpas. Ant šių termoizoliacinių plokščių galima kloti lentų grindis, kurios pritvirtinamos prie lentjuosčių, arba įrengti betonines grindis. Vidinės plokščių siūlės užsandarinamos poliuretano (PU) putomis.

Pamate turi būti įrengiamos ventiliacijos angos.

Termoizoliacinės plokštės Finnfoam K600 pradedamos montuoti nuo krašto. Šios plokšės yra įstatomos į 600 mm tarpą tarp grindų sijų. Jungiant vieną plokštę su kita, jų sujungimas prieš tai turi būti supurkštas sandarinimo putomis. Jeigu plokštė yra per ilga, ją galima atpjauti tokio ilgio, kokio reikia. Nupjautu plokštės galu galima pradėti montuoti kitą eilę. Sudėjus visas plokštes, tarpai tarp jų yra užsandarinami, taip pat reikia užsandarinti plokščių sujungimo su pamatu vietas (visu perimetru). Prie plokščių pritvirtinamas armatūros tinklas, o prie jo tvirtinami grindinio šildymo vamzdžiai ir išliejamos betoninės grindys.

Cad brėžiniai

Paveikslėlis

Antraštė

Siųsti PDF

Siųsti DWG

Vėdinamo pogrindžio ant medinių sijų apšiltinimo detalė
Vėdinamo pogrindžio ant medinės sijos įrengimo detalė

Rekomenduojami produktai

Grindų izoliacija ir apšiltinimas