Sprendimai | Pogrindžio šiltinimas

Pogrindžio šiltinimas

Finnfoam K600 plokštės montuojamos į 600 mm tarpą tarp sijų. Tokiu būdu sukuriamas tvirtas grindų pagrindas, kuris kartu atstoja ir vėjo bei garų izoliaciją.

Pogrindžio šiltinimo privalumai

  • Greitas ir paprastas montavimas.
  • Sandari konstrukcija.
  • Atsparumas drėgmei.
  • Tvirtas pagrindas grindims.
Aprašymas
1. Finnfoam FL-K600 plokštės; 2. Medinė sija 50×125 mm, 600 mm žings.; 3. Vėdinamas pogrindis; 4. Medinis tašas 50×20 mm; 5. Grindų danga; 6. Paklotas.

Vėdinamo pogrindžio konstrukcija dažniausiai naudojama karkasiniuose pastatuose, puikiai tinka ir pasyviems pastatams. Vėdinimas po grindų konstrukcija leidžia kontroliuoti drėgmę, o naudojant Finnfoam K600 plokštes, pogrindžio izoliacija įrengiama greičiau ir paprasčiau.

Finnfoam K600 yra 210 ir 140 mm storio, skirtos montuoti tarp sijų, kai tarpas tarp jų yra 600 mm (±10 mm). Plokštės tvirtos, todėl jomis galima vaikščioti ir ant jų statyti baldus – plokštės atlaiko visas gyvenamojo pastato apkrovas. Didelis Finnfoam plokščių atsparumas spaudimui ir standumas padeda lengviau įrengti perdangų konstrukcijas.

Ant Finnfoam izoliacinių plokščių paklojus armatūros tinklą, galima montuoti grindinio šildymo vamzdžius. Finnfoam izoliacinės plokštės nepraleidžia drėgmės ir greitai išdžiūsta, todėl yra itin maža tikimybė, kad atsiras pelėsis.

Video

Montavimas

Naudojant Finnfoam termoizoliacines plokštes FL-K600 ir FI-K600 įrengiamas vėdinamas pogrindis ant medinių sijų, tarpas tarp kurių turi būti 600 mm (±10 mm) tarpas. Termoizoliacinės plokštės Finnfoam K600 pradedamos montuoti nuo krašto. Šios plokšės yra įstatomos į 600 mm tarpą tarp grindų sijų. Jungiant vieną plokštę su kita, jų sujungimas prieš tai turi būti supurkštas klijuojančiomis putomis (poliuretano putomis).

Jeigu plokštė yra per ilga, ją galima atpjauti tokio ilgio, kokio reikia. Nupjautu plokštės galu galima pradėti montuoti kitą eilę. Sudėjus visas plokštes, tarpai tarp jų yra užsandarinami, taip pat reikia užsandarinti plokščių sujungimo su pamatu vietas (visu perimetru). Prie plokščių pritvirtinamas armatūros tinklas, o prie jo tvirtinami grindinio šildymo vamzdžiai ir išliejamos betoninės grindys.

Ant šių termoizoliacinių plokščių galima kloti lentų grindis, kurios pritvirtinamos prie lentjuosčių, arba įrengti betonines grindis. Pamate turi būti įrengiamos ventiliacijos angos.

Cad brėžiniai

Paveikslėlis

Antraštė

Siųsti PDF

Siųsti DWG

Vėdinamo pogrindžio ant medinių sijų apšiltinimo detalė
Vėdinamo pogrindžio ant medinės sijos įrengimo detalė

Rekomenduojami produktai

Grindų izoliacija ir apšiltinimas

Lithuanian