Sprendimai | Perdangų šiltinimas

Perdangų šiltinimas

Finnfoam plokščių perdangoms šiltinti privalumai:

  • Tvirtumas. Tvirtas pagrindas betono grindims.
  • Atsparumas drėgmei. Net ir mažiausias vandens nutekėjimas yra greitai pastebimas, nes vanduo neįsigeria į Finnfoam plokštes, o pastebimai nuteka toliau.
  • Šilumos izoliacija. Net ir nedidelis sandarių Finnfoam plokščių storis leidžia ženkliai sumažinti šilumos nuostolius.

1. Finnfoam FL apšiltinimo plokštė

2. Perdangos plokštė

3. Grindinio šildymo vamzdis

4. Armuotas betonas

5. Grindų danga

Tarpaukštinių perdangų šiltinimas yra dažnai naudojamas sprendimas įrengiant grindinį šildymą. Kad šiluma išsilaikytų grindyse, o ne persiduotų per lubas į apatinį aukštą, tarp perdangos ir grindų turi būti paklota šilumos izoliacija.

Jeigu perdanga yra tarp dviejų šiltų patalpų, rekomenduojamas Finnfoam izoliacijos storis yra 30–50 mm. Tarp šiltos ir šaltos patalpos (pvz., rūsyje +5 °C), rekomenduojama 100–200 mm storio izoliacija.

Nors ir plonos, Finnfoam plokštės gerai atlaiko darbo metu susidarančias apkrovas. Finnfoam atsparumas vandeniui yra naudingas iškilus patalpų apsėmimo grėsmei. Finnfoam termoizoliacinės plokštės išlieka sausos ir dėl to konstrukcijos džiūvimas yra lengvesnis. Net ir mažiausias vandens nutekėjimas yra greitai pastebimas, nes vanduo neįsigeria į Finnfoam plokštes, o pastebimai nuteka paviršiumi. Finnfoam termoizoliacinės plokštės taip pat slopina žingsnių garsus, nors ir nėra specialiai tam skirtos..

Apšiltintų pastatų perdangų termoizoliacinį sluoksnį gali sudaryti viena arba kelios Finnfoam plokščių eilės. Jei termoizoliacinis sluoksnis formuojamas iš vienos plokščių eilės, rekomenduojama naudoti Finnfoam plokštes frezuotomis briaunomis (FL, FK). Jei termoizoliacinis sluoksnis daromas iš kelių Finnfoam plokščių eilių, jų siūlės neturi sutapti. Atstumas tarp siūlių turėtų būti ≥200 mm. Plokščių sujungimo vietose atsiradusius plyšius rekomenduojama užpildyti sandarinimo putomis.

Šildomų grindų vamzdžiai klojami į armuoto betono sluoksnį virš Finnfoam termoizoliacinio sluoksnio, pagal grindinio šildymo tinklų montavimo instrukcijas.

Tarpaukštinių perdangų termoizoliacinį sluoksnį galima įrengti ir iš FF-PIR šilumos izoliacijos plokščių. Tokiu atveju prieš išliejant betono sluoksnį ant šilumos izoliacijos turi būti klojamas skiriamasis sluoksnis. Skiriamajam sluoksniui gali būti naudojama geotekstilė, krepinis popierius ar kitos panašios medžiagos. Skiriamasis sluoksnis yra būtinas tam, kad FF-PIR plokščių danga neturėtų tiesioginio kontakto su šlapiu betonu.

Paveikslėlis

Antraštė

Siųsti PDF

Siųsti DWG

Grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė
Šildomų grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė
Drėgnų patalpų grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. Finnfoam
Drėgnų patalpų grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. FF-PIR
Renovuojamo pastato grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. Finnfoam
Renovuojamo pastato grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. FF-PIR

Rekomenduojami produktai

Grindų izoliacija ir apšiltinimas

Sekite mūsų inovatyvias naujienas apie šiltinimo sprendimus